postheadericon Komplet spodnie z tuniką na wesele

Kreacja weselna niejednokrotnie poszukiwana przez wiele dni i w różnych sklepach ma być kwintesencją elegancji. Tymczasem, wchodząc do kolejnego butiku, sieciówki mamy wrażenie, że nic z tego co jest na wieszakach nie pasuje. Powodów jest sporo, w pewnym momencie zaczynamy się zastanawiać, czy nasz wymarzony strój w ogóle uda się gdzieś kupić. Sukienka? Owszem bardzo typowy wybór weselny, ale zanim popadniemy w depresję z powodu braku tej jednej jedynej odpowiedniej do sylwetki i okazji, zastanówmy się czy koniecznie musimy gonić za czymś wyimaginowanym. W końcu moda proponuje tak wiele rozwiązań, ciekawych połączeń, stylizacji niecodziennych, wyjątkowych, w sam raz na wesele. I wcale nie muszą to być klasyczne rozwiązania. W spodniach na weselu także można prezentować się szykownie.elegancka-tunika-plus-spodnie

Chociaż niektóre kobiety od zawsze propagują takie rozwiązania były dotąd w mniejszości. Trzeba przyznać otwarcie, że spodnie i tunika to jest dzisiaj zestawienie bardzo popularne, widywane na salonach, bankietach jak też ślubach i przyjęciach weselnych. Co więcej dla niektórych pań może to być strój który zupełnie zmieni ich wyobrażenie o kreacji na wesele. Dzięki tego typu zestawieniom można wyeksponować to czego nie udaje się uwypuklić zakładając sukienkę czy spódnicę, to jest smukłą talię, pełny biust. Ponadto ubierając spodnie i modną tunikę, jesteśmy w stanie przekuć mankamenty w atuty, wysokie panie optycznie uregulują sylwetkę tak by nabrała właściwych proporcji. Skracamy nogi a wydłużamy tułów wraz z talią.

Jeśli już wiadomo o korzyściach, to co wybrać? Eleganckie proste spodnie czarne lub białe zależnie od pory roku a do tego nieregularnie skrojona dołem tunika z szerokimi krótkimi rękawami lub wysmuklającymi ramiona długimi. Krój samych spodni dobierzmy do sylwetki. Fakt, że wesela to okazje gdzie warto pokazywać się w klasykach to również nieco poszerzane dołem damskie spodnie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Sprytnym rozwiązaniem będzie także założenie eleganckich spodni rurek wraz z wieczorową tuniką lub długą bluzką. Zestawienie daje złudzenie sukienki, jednak można sobie tutaj pozwolić na jej krótszą wersję, bez wywołania wrażenia nieeleganckości. Dodatkowo tuniki obecnie są szalenie modne, co przemawia za tym by je nosić wszędzie nie tylko na co dzień w swobodnych sytuacjach.